بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار » آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا محرم ۹۵ + هواشناسی
آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا محرم ۹۵ + هواشناسی

آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا محرم ۹۵ + هواشناسی

آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا محرم ۹۵ + هواشناسی

آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا محرم 95 + هواشناسی

آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا محرم ۹۵ + هواشناسی

تاسوعا و عاشورا

محمد اصغری کارشناس سازمان هواشناسی درباره آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا حسینی محرم ۹۵ از روند افزایش دما تا روز دوشنبه و روند کاهش دما تا پایان هفته بعد خبر داد.

محمد اصغری گفت: میانگین کشوری دما تا روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده افزایشی است اما از آن به بعد با شمالی شدن جریانات جوی، شاهد روند کاهش دما در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خواهیم بود.

وی افزود: در ایام تعطیلات محرم احتمال بارش در سواحل دریای خزر نیز وجود دارد.کارشناس هواشناسی اضافه کرد: دیروز بعد از ظهر در بخش های جنوبی کشور و شهرهای زاهدان، شهر بابک، بافت و نهبندان شاهد بارش بودیم و این روند امروز بعد ازظهر نیز ادامه دارد.

اصغری با بیان اینکه هوای امروز صبح در بیشتر مناطق کشور نسبتا آرام است ، گفت: بعد از ظهر امروز در کرمان، ارتفاعات هرمزگان،شرق استان فارس و جنوب سیستان و بلوچستان شاهد بارش باران،رگبار و رعد و برق توام با وزش باد خواهیم بود که احتمال آبگرفتگی در معابر نیز پیش بینی می شود.

وی افزود: عصر امروز در مرز استان های تهران، البرز و مازندران نیز شاهد افزایش ابر و بارش خفیف خواهیم بود. کارشناس هواشناسی گفت : تهران در ۲۴ ساعت آینده پدیده جوی خاصی نخواهد داشت. وی اضافه کرد: در بخش های غربی کشور و در کشور عراق احتمال افزایش سرعت وزش باد و خیزش گرد و غبار در روزهای آینده وجود دارد.

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. خیلی سایت خوبی داری، دمت گرم داداش

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 8