باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » دانلود » دانلود فیلم دعوای لفظی علی مطهری و کوهکن در مجلس ۷ شهریور ۹۵
دانلود فیلم دعوای لفظی علی مطهری و کوهکن در مجلس ۷ شهریور ۹۵

دانلود فیلم دعوای لفظی علی مطهری و کوهکن در مجلس ۷ شهریور ۹۵

دانلود فیلم دعوای لفظی علی مطهری و کوهکن در مجلس ۷ شهریور ۹۵

دانلود فیلم دعوای لفظی علی مطهری و کوهکن در مجلس 7 شهریور 95

دانلود فیلم دعوای لفظی علی مطهری و کوهکن در مجلس ۷ شهریور ۹۵

علی مطهری و کوهکن

دانلود فیلم دعوای لفظی علی مطهری و محسن کوهکن در مجلس شورای اسلامی بر سر نامه مطهری به مصطفی پورمحمدی امروز ۷ شهریور ۹۵ که با جزئیات قرار داده ایم.

بیست و پنجمین جلسه علنی امروز مجلس در حالی داغ‌ تر شد که نامه مطهری به مصطفی پورمحمدی به حواشی‌ اش دامن زد. محسن کوهکن که از ابتدای جلسه علنی امروز منتظر استماع تذکر خود در صحن بود، پس از باز شدن تریبونش مطهری را خطاب اظهارات خود قرار دارد.

نماینده مردم لنجان در ابتدای اظهارات خود گفت: بنده قصد داشتم تذکر خود را که درباره شما بود خطاب به آقای لاریجانی مطرح کنم اما با این وجود این موضوع را با شما در میان می‌گذارم.

وی که محتوای تذکرش درباره نامه‌ نگاری مطهری به وزیر دادگستری بود در ادامه خواستار این شد که مطهری پاسخ وی را به صراحت مطرح کند.

با این وجود محسن کوهکن در ادامه به نحوه توضیح علی مطهری درباره تذکرش اعتراض داشت و پس از قطع تربیونش با صدای بلند خطاب به وی عنوان می‌ کرد حرف من این نبود و شما باید تنها به این موضوع پاسخ می‌ دادید که تذکر من وارد است و یا خیر.

در ادامه علی مطهری که به نظر خود پاسخ قانع‌ کننده‌ ای به کوهکن داده بود، با وجود فریاد برخی از نمایندگان که مشت خود را گره کرده بودند و بلند می‌ گفتند مرگ بر منافق، به سرعت از عضو دیگری از هیأت رئیسه خواست تا دستور دیگر صحن را قرائت کند.

دانلود فیلم

::

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

تاکنون ۲ نظر ثبت شده است.

  1. کوهکن همان فردی است که سر همه نمایندگان مجلس کلاه گزاشته و مسکن همه را بالا کشیده .دزدی که از دزد بدزدد شاه دزد است واقعا در این مملکت چی پیدا میشود لازمست این اقا را امریکا برای غارت جهانی بدزدد

  2. مطهری همانند پدرش برای این مملکت مقدس است

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 6