لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » دانلود » دانلود فیلم مناظره جنجالی شریعتمداری و خرازی در شبکه یک
دانلود فیلم مناظره جنجالی شریعتمداری و خرازی در شبکه یک

دانلود فیلم مناظره جنجالی شریعتمداری و خرازی در شبکه یک

دانلود فیلم مناظره جنجالی شریعتمداری و خرازی در شبکه یک

دانلود فیلم مناظره جنجالی شریعتمداری و خرازی در شبکه یک

دانلود فیلم مناظره جنجالی شریعتمداری و خرازی در شبکه یک

مناظره جنجالی شریعتمداری و خرازی

دانلود فیلم مناظره جنجالی حسین شریعتمداری و سید محمد صادق خرازی در برنامه نگاه یک شبکه یک ۱۶ مرداد ۹۵ که به دعوای سیاسی تبدیل شد قابل مشاهده است.

سید محمدصادق خرازی و حسین شریعتمداری دو تن از فعالان سیاسی و رسانه ای کشور با حضور در برنامه نگاه یک به بررسی موضوعات مطرح کشور پرداختند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه روحانی هیچ خط قرمزی جز قانون نمی شناسد، گفت: تا جایی که اطلاع دارم روحانی و جهانگیری اهتمام دارند با فساد برخورد جدی کنند و اگر رئیس دولتی با فساد برخورد کرد باید از او حمایت کرد.

صادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان در مناظره با حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان که از شبکه اول سیما پخش شد، اظهار کرد: همان رئیس دولتی که شما حامی‌اش بودید در دوره شهرداری بدترین کارها را کرد. رئیس دولت قبلی گفت مدیران من خط قرمز من هستند. آقای روحانی گفت من هیچ خط قرمزی جز قانون نمی‌شناسم و با افراد برخورد شد.

وی افزود: حقوقهای کلان در دولت قبل هم بود و اطلاع هم داشتید. ۷۰۰ میلیارد دلار از پول مردم به غارت رفت، کجا رفت؟ رسیدگی کنید این پولها در اختیار چه کسی بود؟ بابک زنجانی چگونه بوجود آمد؟ در دوره تحریم عده‌ای بسیط الید شدند و فساد بوجود آمد. شما تا روزهای آخر از آقای احمدی‌نژاد دفاع کردید که در دولت ایشان بی‌انضباطی مالی بوجود آمد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در دولت قبل سازمان برنامه را منحل کردند هر کاری می‌خواهند بکنند؟. خرازی در انتقاد به سخنان شریعتمداری گفت: من خیلی متاسفم برای آقای شریعتمداری که آثار و خدمات دولت‌ های دیگر را نادیده می‌گیرند و از دولتی دفاع می‌کنند که آثار زیانبارش را می‌بینیم.

وی تصریح کرد: دولت کنونی وارث یک فساد بود که تاکنون نتوانسته جمعش کند. همین روزنامه کیهان را ببینید چه حیثیتی از دولت نبرده است؟ در دولت قبل خزانه داشتیم اما خارج از خزانه خرج می‌کردند. طهماسب مظاهری را گفتند پولی بدهد و نداد و عزلش کردند. پول‌هایی که آقایان خرج می‌کردند، به جای حمایت از تولید، از چین واردات می‌کردند. دبیرکل حزب ندای ایرانیان افزود: آقای شریعتمداری از روزی که مسئول روزنامه کیهان شدید یک گام در جهت دفاع از کشور برنداشتید. فردا قاطبه کارآفرینان و چهره‌های فرهنگی درباره شما داوری کنند ببینید چه کارنامه‌ای خواهید داشت؟ شما همینطور اهانت می‌کنید. دوستان ما زندان بودند و شما آزادانه حرفتان را می‌زنید.

خرازی خاطر نشان کرد: تا جایی که اطلاع دارم روحانی و جهانگیری اهتمام دارند با فساد برخورد جدی کنند و اگر رئیس دولتی با فساد برخورد کرد باید از او حمایت کرد.

دانلود فیلم

::

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 7