دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » دانلود » دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی در بدون تعارف ۲۰:۳۰
دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی در بدون تعارف ۲۰:۳۰

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی در بدون تعارف ۲۰:۳۰

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی در بدون تعارف ۲۰:۳۰

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی در بدون تعارف 20:30

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی در بدون تعارف ۲۰:۳۰

حاج منصور ارضی

دانلود فیلم گفتگوی جنجالی حاج منصور ارضی مداح اهل بیت در برنامه بدون تعارف اخبار ۲۰:۳۰ که در تاریخ ۱۶ مهر ۹۵ صورت گرفت را به همراه جزئیات و واکنش ها آورده ایم.

برنامه «بدون تعارف» خبر بیست و سی، در جمعه این هفته با حضور مداح محترم اهل بیت علیهم اسلام حاج منصور ارضی برگزار شد. حاج منصور در این برنامه در مواجه با این سؤال که: «انتقادات حاج منصور گاهی آن قدر شدید است که می توان گفت انتقاد نیست ناسزا است»، این روش رفتاری خویش را برگرفته از سیره امام حسین علیه السلام دانست و با بیان جمله «یابن الدعیه» از امام حسین، ناسزاگویی را به آن حضرت نسبت داد.

عضو ناظر مجلس در هیأت نظارت بر صدا و سیما در پی اظهارات یکی از مداحان مشهور در رسانه ملی گفت: حتماً شورای نظارت بر صدا و سیما به این مسأله ورود کرده و رسیدگی می‌ کند.

غلامرضا کاتب با بیان این مطلب، اظهار کرد: تفکری که با اعتقادات مردم بازی کند و موجب جریحه‌ دار شدن شود یقیناً‌ باید با آن افراد برخورد شده و اجازه ندهند که اینگونه تفکرات دینی مردم مورد خدشه و سوال قرار گیرد.

وی افزود: این مسأله تنها در مورد اسلام نیست بلکه شامل سایر ادیان هم می‌ شود که هر کسی باید نسبت به دین خود احترام بگذارد. البته ما مسلمان هستیم و نباید اجازه دهیم به تفکرات دینی مردم توهین و بی‌ احترامی شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس، خاطرنشان کرد: حتماً شورای نظارت بر صدا و سیما به این موضوع ورود می‌ کند و اگر چنین مسأله‌ ای اتفاق افتاده باشد باید عذرخواهی کنند.

دانلود فیلم

::

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 4