هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار » خبر بمب گذاری در کرج از شایعه تا واقعیت ۸ شهریور ۹۵
خبر بمب گذاری در کرج از شایعه تا واقعیت ۸ شهریور ۹۵

خبر بمب گذاری در کرج از شایعه تا واقعیت ۸ شهریور ۹۵

خبر بمب گذاری در کرج از شایعه تا واقعیت ۸ شهریور ۹۵

خبر بمب گذاری در کرج از شایعه تا واقعیت 8 شهریور 95

خبر بمب گذاری در کرج از شایعه تا واقعیت ۸ شهریور ۹۵

بمب گذاری در کرج

خبر بمب گذاری در کرج از شایعه تا واقعیت که معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز خبر بمب‌ گذاری در مرکز این استان را امروز ۸ شهریور ۹۵ تکذیب کرد.

ظهر امروز تعدادی از شهروندان با ارسال تصاویری برای خبرنگاران این خبرگزاری، از مسدود شدن یک مسیر در منطقه گلشهر کرج خبر دادند

در تصاویر دریافتی، نیروی انتظامی و ماموران آتش‌ نشانی خیابان گلزار غربی در منطقه گلشهر را مسدود کرده و مشغول فعالیت‌ هستند.

برخی از شاهدان مدعی بودند که یک دستگاه خودرو پژو اقدام به پرتاب یک کیف دستی کرده و این کیف حاوی بمب بوده است.

در این ارتباط سرهنگ سید محمدرضا خسروی معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز با تکذیب شایعات مطرح شده گفت: حدود ظهر امروز در تماس با پلیس ۱۱۰ از پیدا شدن یک کیف سامسونت مشکوک مطلع شدیم.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله ماموران خبره نیروی انتظامی و خنثی‌ سازی بمب به محل اعزام شدند و پس از بررسی‌ها مشخص شد که این کیف متعلق به یکی از مسافران بوده و موضوع مشکوکی در داخل آن قرار ندارد.

معاون نیروی انتظامی استان البرز با تاکید بر اینکه اقتدار نیروهای اطلاعاتی و امنیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی به اندازه‌ ای است که احدی توان و جسارت خرابکاری و ایجاد ناامنی در کشورمان را ندارد، گفت: ماموران نیروی انتظامی و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و قضایی به صورت شبانه‌ روزی در تلاش هستند تا امنیت کامل را در کشور و استان البرز برقرار کرده و به فضل الهی ثمره این ایثار را مردم با احساس امنیت می‌ بینند.

خسروی با تقدیر از هوشیاری شهروندان البرزی گفت: به طور قطع کوچک‌ ترین گزارش‌ها در کمترین زمان ممکن و با دقت بسیار زیاد اطلاعاتی در استان البرز مورد بررسی قرار می‌ گیرد.

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 6