شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » دانلود » دانلود فیلم سخنرانی سانسور شده روحانی در شبکه خبر ۱ شهریور ۹۵
دانلود فیلم سخنرانی سانسور شده روحانی در شبکه خبر ۱ شهریور ۹۵

دانلود فیلم سخنرانی سانسور شده روحانی در شبکه خبر ۱ شهریور ۹۵

دانلود فیلم سخنرانی سانسور شده روحانی شبکه خبر ۱ شهریور ۹۵

دانلود فیلم سخنرانی سانسور شده روحانی شبکه خبر 1 شهریور 95

دانلود فیلم سخنرانی سانسور شده روحانی شبکه خبر ۱ شهریور ۹۵

سخنرانی سانسور شده روحانی

دانلود فیلم سخنرانی سانسور شده دکتر روحانی رئیس جمهور محترم کشورمان در شبکه خبر امروز ۱ شهریور ۹۵ که صداسیما تحمل شوخی با احمدی نژاد را هم نداره. سخنرانی روحانی را قطع کردند تا برنامه “جهانشهری ها” را پخش کنند. صحبت های روحانی زمانی قطع شد که او به اشتباه های دولت احمدی نژاد کنایه زد و گفت: اگر امکان داشت قطع نامه ها را پاره کنیم، پاره می کردیم اما این امکان وجود نداشت.

در حالی که شبکه خبر صداوسیما در حال پخش زنده سخنرانی رییس جمهور در جمع پزشکان بود به صورت ناگهانی سخنرانی روحانی را قطع کرد و برنامه جهانشهری‌ ها را پخش کرد. صحبت‌ های روحانی در زمانی قطع شد که او به اشتباه‌ های دولت احمدی‌ نژاد کنایه زد و گفت: اگر امکان داشت قطع‌ نامه‌ ها را پاره کنیم، پاره می‌ کردیم اما این امکان وجود نداشت.

رییس جمهور بعد که این سخنان را با کنایه می‌ گفت، با تشویق جمعیت پزشکان حاضر در سالن مواجه شد که در پی این اتفاق، صدا و سیما به ناگهان پخش مستقیم سخنان روحانی را قطع کرد.

پیش از این احمدی نژاد در اسفند ۸۵ با زیر سوال بردن ساختار سازمان ملل متحد گفته بود شما فکر می‌ کنید که اگر جمع شوید و کاغذ پاره صادر کنید، می‌ توانید جلوی ملت ایران را بگیرید.

دانلود فیلم

::

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 5