شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » دستگیری ۲۰ دختر و پسر پارتی شبانه شمال غرب شیراز ۵ شهریور ۹۵
دستگیری ۲۰ دختر و پسر پارتی شبانه شمال غرب شیراز ۵ شهریور ۹۵

دستگیری ۲۰ دختر و پسر پارتی شبانه شمال غرب شیراز ۵ شهریور ۹۵

دستگیری ۲۰ دختر و پسر پارتی شبانه شمال غرب شیراز ۵ شهریور ۹۵

دستگیری 20 دختر و پسر پارتی شبانه شمال غرب شیراز 5 شهریور 95

دستگیری ۲۰ دختر و پسر پارتی شبانه شمال غرب شیراز ۵ شهریور ۹۵

پارتی شبانه

دستگیری ۲۰ دختر و پسر در پارتی شبانه مختلط دیشب ۵ شهریور ۹۵ در شمال غرب شیراز که جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت محمد رسول‌ الله‌ (ص) شیراز گفت: در پارتی شبانه در شمال‌ غرب شیراز ۲۰ دختر و پسر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

سرگرد پاسدار مهدی عباسی ارجمندی بعدازظهر امروز ششم شهریور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای مقابله با ترویج فرهنگ غرب و جلوگیری از ناهنجاری‌ ها و معضلات اجتماعی نیروهای سپاه در اقدامی هماهنگ و بنا به درخواست و گزارش‌ های مردمی با پیگیری‌ های انجام‌شده، دیروز جمعه پنجم شهریور ماه جاری با حکم مقام قضائی ضمن ورود به پارتی شبانه در شمال‌ غرب این شهر موفق به دستگیری ۲۰ دختر و پسر شدیم.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه محمد رسول‌ الله‌(ص) شیراز خاطرنشان کرد: با توجه به منطقه استحفاظی ما در شمال‌ غرب شیراز و وجود باغ‌ شهری‌ های متعدد در این منطقه از گردانندگان و شرکت‌ کنندگان در این محافل غیرقانونی درخواست می‌شود از دایر کردن محافلی که با موازین اسلامی مغایرت دارد، خودداری کنند.

عباسی ارجمندی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب هر حرکت هنجارشکنانه‌ ای در جامعه را مشاهده کند، با رعایت موازین قانونی به شدت با آن برخورد می‌ کند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه محمد رسول‌ الله‌ (ص) شیراز بیان داشت: مردم مؤمن و شهیدپرور شیراز در صورت مشاهده هرگونه حرکت‌ های غیراخلاقی و غیراسلامی با شماره تلفن ۱۱۴ که به‌ صورت شبانه‌ روزی آماده پاسخگویی و پیگیری است، تماس بگیرند.

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 8