آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » آخرین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵
آخرین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

آخرین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

آخرین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

آخرین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران 1 آبان 95

آخرین اخبار مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران ۱ آبان ۹۵

زلزله دماوند تهران

آخرین اخبار از زلزله در دماوند تهران که امروز ۱ آبان ۹۵ اتفاق افتاد به همراه جزییات و اخرین اخبار تعداد مصدومین و مجروحین زلزله دماوند تهران آورده شده است.

به دنبال وقوع زمین لرزه ۳.۹ ریشتری در دماوند، مدیرکل بحران استان تهران اعلام که با وقوع این زمین لرزه خطری تهران را تهدید نمی‌کند.

هادی رحمتی در گفت‌ و گو با ایسنا درباره زمین‌لرزه‌ای که عصر شنبه در شهرستان دماوند رخ داده است، گفت: در ساعت ۱۹:۴۵ امروز زمین‌ لرزه‌ ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر شهرستان دماوند در شرق استان تهران را لرزاند.

وی با بیان اینکه این زمین‌لرزه در عمق ۱۱ کیلومتری زمین رخ داده است، افزود: هنگام وقوع زمین‌ لرزه، ساکنان شهرستان دماوند متوجه آن شدند و خوشبختانه زلزله خسارت جانی و مالی نداشته است.

مدیرکل بحران استان تهران در عین حال از آماده‌ باش دستگاه‌ های امدادی و خدماتی در شرق استان تهران خبر داد و گفت: دستگاه‌ هایی همچون هلال احمر، شهرداری و سازمان‌ های آب و برق و … در آماده‌ باش نسبی هستند.

وی در پاسخ به این سوال که “آیا با این زمین‌لرزه احتمال وقوع زلزله در تهران نیز وجود دارد یا خیر؟” اظهار کرد: این زمین‌ لرزه هیچ ربطی به تهران نداشته و فاصله کانون آن تا پایتخت بیش از ۶۰ کیلومتر است بنابراین نمی‌ توان گفت که می‌تواند خطری برای تهران باشد یا موجب فعال‌ شدن گسل‌ های تهران شود.

رحمتی افزود در حال حاضر وضعیت در شهرستان دماوند عادی است و مشکلی گزارش نشده است.

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 8