حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » معذرت خواهی احسان مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین
معذرت خواهی احسان مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین

معذرت خواهی احسان مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین

معذرت خواهی احسان مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین

معذرت خواهی احسان مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین

معذرت خواهی احسان مهاجر شجاعی از لیلا رجبی بعد از توهین

احسان مهاجر شجاعی

معذرت خواهی احسان مهاجر شجاعی از لیلا رجبی و مردم ایران که بعد از توهین دیروز به لیلا رجبی در شبکه ورزش با کلمه بی غیرت در مصاحبه ای در این مورد صحبت می کند.

احسان مهاجر شجاعی در خصوص حواشی به وجود آمده از اظهارنظرش درباره عملکرد لیلا رجبی در المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: در صحبت‌ های روز گذشته‌ ام با شبکه ورزش من هرگز از لفظ «بی‌ غیرت» استفاده نکردم . حتی فیلمی هم که در فضای مجازی دست به دست می‌ چرخد نشان می‌ دهد که بنده از این لفظ استفاده نکرده‌ ام.

وی افزود: با این حال معتقدم در حالت خوشبینانه از صحبت‌ های بنده سوء‌ برداشت صورت گرفته که اگر اینگونه باشد، جا دارد از جامعه ورزش و شخص لیلا رجبی عذرخواهی کنم. شاید بهتر بود من به‌ گونه‌ ای صحبت کنم که این سوء برداشت صورت نگیرد. احسان مهاجر شجاعی خودش ورزشکار بوده، المپیک را هم دیده و شرایط امروز رجبی را خیلی خوب درک می کند. لیلا رجبی با حضورش در المپیک اوج غیرت خود را نشان داد ولی متاسفانه با اعزام نشدن مربی‌اش، شرایط روحی و تمرکز این ورزشکار بهم ریخت.

سرپرست دبیری پیشین فدراسیون دو و میدانی ادامه داد: در صحبت‌ های روز گذشته‌ ام حتی به این موضوع اشاره داشتم که باید به جای پریسا بهزادی، مربی لیلا رجبی در کنارش قرار می‌ گرفت. خود ما زمانی که در فدراسیون بودیم این کار را انجام دادیم و برای رقابت‌ های جهانی پکن، پیمان رجبی را به همراه لیلا رجبی به مسابقات اعزام کردیم.

مهاجرشجاعی در پایان خاطرنشان کرد: تصورم این است که عده‌ ای به عمد این موج را در فضای مجازی راه انداختند تا دیگر حواس کسی به ناکامی دوومیدانی در المپیک نباشد. دیروز، امروز و فردا طرف انتقادات من فدراسیون دوومیدانی است. امثال لیلا رجبی «معلول» هستند، علت ناکامی ما مدیریت ضعیف است. امروز آنهایی که باید پاسخگو باشند، نه تنها سکوت کرده‌ اند، بلکه روی موج ایجاد شده برای لیلا رجبی سواری می‌ کنند. متاسفم که با وجود فراهم شدن شرایط مناسب برای دوومیدانی از سوی وزارت ورزش، ما نتایج خوبی در المپیک کسب نکردیم.

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

دانلود فیلم توهین شبکه ورزش به لیلا رجبی با کلمه بی غیرت

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. گه خورده نظر شخصی کثیفشو به خورد چند میلیون آدم با فهم و شعور داده مرتیکه حرومزاده. خودش معلوم نیست از زیر کدوم بوته ای عمل اومده.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 1