دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » دانلود » دانلود فیلم توهین بفرمایید شام شبکه من و تو به عرب های ایران
دانلود فیلم توهین بفرمایید شام شبکه من و تو به عرب های ایران

دانلود فیلم توهین بفرمایید شام شبکه من و تو به عرب های ایران

دانلود فیلم توهین بفرمایید شام شبکه من و تو به عرب های ایران

دانلود فیلم توهین بفرمایید شام شبکه من و تو به عرب های ایران

دانلود فیلم توهین بفرمایید شام شبکه من و تو به عرب های ایران

توهین شبکه من و تو

دانلود فیلم توهین بی شرمانه و وقیحانه شبکه من و تو در برنامه بفرمایید شام شبکه من و تو به مردم عرب ایران و عرب های ایرانی که واکنش کاربران عرب را به همراه داشته است.

بررسی عملکرد شبکه‌ های ماهواره ای خصوصا تلویزیون‌ های فارسی زبان مستقر در انگلستان نشان می‌دهد که یکی از اهداف ثابت آن‌ ها پروژه تجزیه کشور عزیزمان ایران است. یکی از راهکارهای این شبکه‌ ها برای پیاده کردن پروژه مذکور، تحقیر و توهین به قومیت‌ ها می‌ باشد.

شبکه ماهواره‌ ای “من و تو” که باید بگوییم الحق و الانصاف در این زمینه پیشتاز است، در اقدامی وقیحانه اظهارات موهن یکی از شرکت کنندگان برنامه “بفرمایید شام” علیه قومیت عرب را روی آنتن فرستاد.

در برنامه یاد شده، ابتدا یکی از شرکت کنندگان به بهانه طبخ غذا با استفاده از دم گاو، با طعنه و نیشخند گفت: «من این غذا را به این خاطر انتخاب کردم که گاو همه جا پیدا می‌ شود علی الخصوص در ایران»

سپس یکی دیگر از شرکت کنندگان همان برنامه با ابراز تنفر از قوم عرب گفت:

«لعنت بر این عرب‌ها! من چقدر متنفرم از این نسل عرب! هر جایش! کلا من با عرب‌ جماعت مشکل دارم. خیلی نسبت بهشون ناسیونالیستم.»

بلافاصله در واکنش به این حرکت سخیف، کاربران خشمگین که تعدادشان بسیار بود با حمله به تلویزیون من و تو در شبکه‌ های اجتماعی، مراتب اعتراض خود را اعلام کردند. بخصوص برخی از هموطنان عرب ایرانی هم ضمن ابراز ناخرسندی شدید، خواستار معذرت خواهی رسمی این تلویزیون لندنی شدند. بعنوان نمونه، برخی از کاربران نوشته بودند:

«چرا شبکه من و تو این توهین و بی ادبی را پخش کرد؟» و «تعجب می کنم از طغرل {گوینده برنامه بفرمایید شام} با اینکه حاضر جواب است اما هیچگونه عکس العملی از خودش نشان نداد؟!»

گرچه با عذرخواهی ماهیت اصلی شبکه و قضاوت مردم شریف ایران راجع به آن عوض نخواهد شد، در عین حال مطالبه افکار عمومی از مسئولان تلویزیون لندنی «من و تو» برای طلب پوزش همچنان به قوت خود باقیست.

دانلود فیلم توهین شبکه من و تو

::

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 6