هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » جنجال کلمات رکیک و غیراخلاقی ترامپ علیه زنان + عکس
جنجال کلمات رکیک و غیراخلاقی ترامپ علیه زنان + عکس

جنجال کلمات رکیک و غیراخلاقی ترامپ علیه زنان + عکس

جنجال کلمات رکیک و غیراخلاقی ترامپ علیه زنان + عکس

جنجال کلمات رکیک و غیراخلاقی ترامپ علیه زنان + عکس

جنجال کلمات رکیک و غیراخلاقی ترامپ علیه زنان + عکس

کلمات رکیک ترامپ

جنجال کلمات رکیک و غیراخلاقی ترامپ علیه زنان که روزنامه واشنگتن پست یک نوار ویدئویی از مکالمه نامزد حزب جمهوریخواه منتشر کرده است که وی در آن با کلمات رکیک درباره زنان صحبت کرده است.

این نوار که در سال ۲۰۰۵ ضبط شده، واکنش‌های گسترده در پی داشته است. شماری از چهره های اصلی حزب جمهوریخواه این اظهارات را محکوم کرده اند.

به دنبال انتشار این نوار ویدئویی، پل رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و بلندپایه ترین مقام انتخابی جمهوریخواهان در بیانیه ای اظهارات دونالد ترامپ را محکوم کرده و گفته دونالد ترامپ در گردهمایی انتخاباتی روز شنبه شرکت نخواهد کرد.

در واکنش به این بیانیه پل رایان،‌ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ نیز اعلام کرده است، مایک پنس در این مراسم شرکت خواهد کرد.

در حالی این نوار عصر روز جمعه منتشر شده که قرار است دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری، دومین مناظره خود را روز یکشنبه برگزار کنند.

به گزارش واشنگتن پست، دونالد ترامپ که به همراه بیلی بوش از برنامه “اکسس هالیود” برای شرکت در برنامه “روزهای زندگی ما” رفته بود، در مسیر با بیلی بوش در خصوص رابطه با زنان حرف می زند که گفت وگو آنها به دلیل باز بودن میکروفن ضبط شده است.

دونالد ترامپ در این نوار می گوید: من به طور اتوماتیک جذب خانم‌ های زیبا می شوم.

این نوار جنجالی ساعاتی پس از انتشار در صدر خبر ها درآمریکا قرار گرفت.

این نوار واکنش گسترده‌ای در پی داشته است و هیلاری کلینتون در توییتر خود درباره این نوار نوشته است:این بسیار وحشتناک است. ما نمی توانیم اجازه بدهیم این مرد رئیس جمهور بشود.

با این حال دونالد ترامپ در بیانیه‌ای به این نوار ویدئویی واکنش نشان داده و گفته است:این یک گفت وگوی خصوصی در رختکن بوده که سال‌ها پیش اتفاق افتاده است. بیل کلینتون حرف هایی بدتر از این به هنگام بازی گلف به من گفته بود. اگر کسی از این اظهارات رنجیده از او معذرت می خواهم.

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 3