خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » خبر دستگیری ۶ مدل زن و مرد در مشهد ۹ شهریور ۹۵
خبر دستگیری ۶ مدل زن و مرد در مشهد ۹ شهریور ۹۵

خبر دستگیری ۶ مدل زن و مرد در مشهد ۹ شهریور ۹۵

خبر دستگیری ۶ مدل زن و مرد در مشهد ۹ شهریور ۹۵

خبر دستگیری 6 مدل زن و مرد در مشهد 9 شهریور 95

خبر دستگیری ۶ مدل زن و مرد در مشهد ۹ شهریور ۹۵

دستگیری ۶ مدل زن و مرد

دستگیری ۶ مدل زن و مرد در مشهد ۹ شهریور ۹۵ که ماموران اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۶ مدلینگ را با صدور دستور قضایی در مشهد بازداشت کردند.

این افراد با قرار گرفتن در کنار زنان و مردان نامحرم در مجالس عروسی و یا آتلیه ها، به تهیه فیلم و عکس اقدام می کردند. افراد دستگیر شده همچنین متهم هستند که به عنوان مدل عروس و یا مد لباس تصاویر خودشان را در فضاهای مجازی قرار می دادند و با تبلیغات گسترده به دنبال جذب مشتری بودند.

سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی مشهد درباره چگونگی فعالیت افراد دستگیر شده به خراسان گفت: قبلا از طریق نیروهای سپاه پاسداران و دستگاه قضایی هشدارهایی به افرادی که تحت عنوان مدلینگ، گریمور، آتلیه و غیره فعالیت می کردند، داده شده بود تا دست از این اعمال خلاف عفت عمومی بردارند که بسیاری از این افراد به تذکر و هشدارها عمل کردند و راه صحیح را انتخاب کردند اما برخی دیگر از آنان همچنان به این موضوع بی توجه بودند و اقدامات مجرمانه خود را ادامه دادند.

قاضی حیدری افزود: به همین دلیل با صدور دستور قضایی ماموران اطلاعات سپاه پاسداران وارد عمل شدند و ۶ تن از این افراد را بازداشت کردند. وی تصریح کرد: اتهام افراد دستگیر شده در این پرونده فراهم نمودن موجبات فساد است که برخی از آنان نیز در آرایشگاه های زنانه فعالیت داشتند.

منبع: روزنامه خراسان

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 5