هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » فیلم دعوای نادر قاضی پور و احسان بداغی خبرنگار روزنامه ایران
فیلم دعوای نادر قاضی پور و احسان بداغی خبرنگار روزنامه ایران

فیلم دعوای نادر قاضی پور و احسان بداغی خبرنگار روزنامه ایران

فیلم دعوای نادر قاضی پور و احسان بداغی خبرنگار روزنامه ایران

فیلم دعوای نادر قاضی پور و احسان بداغی خبرنگار روزنامه ایران

فیلم دعوای نادر قاضی پور و احسان بداغی خبرنگار روزنامه ایران

نادر قاضی پور و احسان بداغی

فیلم دعوای نادر قاضی پور و احسان بداغی خبرنگار روزنامه ایران امروز ۷ شهریور ۹۵ در راهروی مجلس شورای اسلامی که از سوی نادر قاضی پور مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

احسان بداغی خبرنگاری که توسط قاضی زاده مورد ضرب و شتم قرار گرفت می گوید: نماینده ارومیه، امروز در راهروی مجلس در پاسخ به سوال من در مورد دلیل ایجاد فراکسیون ترک زبان ها عصبانی شد و با مشت من را زد .

وی افزود:‌مصاحبه با آقای قاضی‌ پور در راهروی مجلس در مورد تشکیل فراکسیون مناطق آذری‌ نشین بود، آقای قاضی‌ پور از منظر قومی از تشکیل فراکسیون دفاع می‌کرد و من پرسیدم آیا این کار موجب ایجاد شکاف قومی و هویتی نمی‌ شود؟

آقای قاضی‌ پور از من پرسید در انتخابات ۹۲ و ۹۴ به چه کسانی رای داده‌ام و وقتی من پاسخ دادم شروع کرد به تمسخر من و گرایش سیاسی ذکر شده.

در ادامه آقای قاضی‌ پور بحث را به مسائل مذهبی و انقلابی کشاند و من را به مواجه با این مسائل متهم کرد و در همین حین به من حمله‌ ور شد.

آقای قاضی‌ پور ابتدا مشتی به صورت من زد و دستگاه ریکوردر من که در حال ضبط مصاحبه بود را گرفت و بعد از اینکه تلاش کردم ریکوردم را پس بگیرم دو مشت دیگر به سرم زد.

دانلود فیلم دعوای نادر قاضی پور و احسان بداغی در کانال تلگرام

::

گردآوری: سایت تفریحی بیا فان

تاکنون ۴ نظر ثبت شده است.

 1. سلام خدمت همگی
  قاضی پور نماینده شهرما و افتخار ماس
  یاشاسین قاضی پور

 2. اگر فراکسیونی باید تشکیل شود آن فراکسیون از آن ایلات میهن است. که در برهه برهه تنگناهای ملت ایران دلیرانه از جان خود گذشتند.
  مثله ایل بختیاری،ایل شاهسون،ایل قشقایی،ایل پاپی و ایلات عرب و کرد و لر و بلوچ و ترکمن و …

 3. کار آقاى قاضى پور زشت و محکوم است
  اما این خبرنگار هم کاملا مشخص است دنبال عصبى کردن این شخص است. کسى به این خبرنگار بگوید در مملکتى که پر از سوژه است ، حالا چه گیرى داده به مسئله فراکسیون نماینده هاى ترک؟ و آنهم چرا اصرار دارد حتما با قاضى پور صحبت کند؟ حتما خودش هم در حد همان قاضى پور است که اصرار دارد از او سوْال بپرسد! آقاى خبرنگار اگر ریگى به کفش نداشتى میرفتى با پزشکیان صحبت مى کردى و بقیه نمایندگان که دنبال این فراکسیون هستند.انتخاب خودت قاضى پور بود! عده اى از این خبرنگاران کارشان شده سواستفاده از حرفه خبرنگارى و فکر مى کنند با خلق چنین حوادث احمقانه اى مى توانند جلى خواسته هاى میلیونها نفر را بگیرند

 4. ضمن عدم تائید برخورد فیزیکی نماینده محترم ارومیه پاسخ خبرنگار چنین است : خبرنگار محترم ! دستور فرمایند همان حق و حقوقی را که زبان وادبیات و فرهنگ فارسی در این مملکت دارد مشمول زبان وادبیات و فرهنگ ترکی آذربایجانی نیز که میلیونها گوینده داردبشود تا به قول ایشان خطر قومیتی و تجزیه طلبانه از بین برود. وگرنه مردم آذربایجان بیش از این نمیتوانند که بخاطر خطرات توهمی ، زبان و ادبیات و فرهنگ و تاریخ خود را قربانی کنند.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 5