افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » گوشت الاغ ، سبب پلمپ رستوران معروف آبادانی شد.

اطلاعیه سایت

گوشت الاغ ، سبب پلمپ رستوران معروف آبادانی شد.

گوشت الاغ ، سبب پلمپ رستوران معروف آبادانی شد.

این رستوران معروف در آبادان متعلق به یک زن است. کباب های اینجا ، همچنین انواع خوراک هایی که می پزد خیلی معروف است و علت آن هم لذیذ بودن گوشتی است که در طبخ آنها استفاده می شود.

در پی گزارشات که به ماموران اماکن داده شده بود در جریان این ماجرا قرار گرفتند ، اما صبر کردند. تیمی از ماموران برای بررسی وارد عمل شدند تا واقعیت را کشف کنند.

ماموران وارد رستوران شدند و به بررسی گوشت های سیخ زده شده پرداختند و بعد از نمونه برداری مشخص شد که گوشت الاغ است. درب  یخچال را که باز کردند در حدود ۴۰ کیلوگرم هم گوشت الاغ در آنجا کشف کردند.

زن زیرک باز هم میخواست فریب کاری که در حق مردم انجام داده بود را این بار در حق ماموران انجام دهد ولی ماموران از او باهوش تر بودند.

او این بهانه را آورد که این گوشت ها را برای سگش خریداری کرده تا آن را بخورد. ( ۴۰ کیلو؟؟ اون سگه یا دیو!!! )

به هر حال ماموران او را با خود بردند تا تحقیقات انجام شود و برای مراجع قضایی اعترافات خود را بگوید.

پس از این اتفاقات از مردم خواسته شد که رستوران را ترک کنند. در نهایت درب رستوران پلمپ شد.

مردمی که به این رستوران می رفتند و تعریف آن را در همه جا می کردند ، به هیچ عنوان فکر نمی کردند که روزی گوشت الاغ را خورده باشند.

اما چرا گوشت الاغ، بهتر است که استفاده نشود؟

کراهت گوشت الاغ به معنی حرام بودن آن نیست بلکه وجود قند در گوشت الاغ سبب شده نسبت به میکروب ها زیاد حساس نگردد و زود در معرض مخاطرات قرار گیرد.

خوردن گوشت الاغ هیچ ضرری برای سلامتی افراد ندارد.به نظر می رسد گوشت الاغ با اقبال شهروندان مواجه خواهد شد، زیرا بافتی نرم و درهم تنیده دارد و به این سبب گوشتی “تُرد” به نظر می رسد و در دهان مصرف کنندگان، خوشمزه به نظر می رسد.

636163950626266007

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 8