آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » کودکی که قبل از مرگ به آرزوی دیرینه اش رسید + تصاویر

اطلاعیه سایت

کودکی که قبل از مرگ به آرزوی دیرینه اش رسید + تصاویر

کودکی که قبل از مرگ به آرزوی دیرینه اش رسید + تصاویر

اریک اشمیت میتزن حدود ۶۰ سال سن دارد. او همیشه بعنوان بابانوئل در سال نو در خیابانها راه می رود و لحظات شاد و مفرحی را برای مردم پدید می آورد. او می خواهد که یکی از رسوم قدیمی سال نو که همان آمدن بابانوئل است همیشه زنده بماند.

امسال هم در حال آماده کردن خودش برای کریسمس بود که ناگهان شماره ای ناشناس با او تماس میگیرد. آن سوی خط پرستاری دلسوز بود که درباره آرزوی یک پسر ۵ ساله مبتلا به سرطان که روزهای آخر زندگی خود را سپری میکند ، صحبت میکرد. پرستار از اشمیت خواهش کرد که همانند بابانوئل به بیمارستان بیاید و این کودک را خوشحال کند ، اشمیت هم با کمال میل پذیرفت.

پرستاران به خانواده ی بچه هم اطلاع دادند که چنین فردی می خواهد بیاید ، در نتیجه آنها هم هدیه ای آماده کردند تا به اشمیت بدهند و اشمیت بعنوان هدیه ی سال نو آن را به فرزندشان بدهند. همین اتفاق هم افتاد.

کودک با دیدن بابانوئل واقعی خیلی شوکه و خوشحال شد و با هم صحبت کردند ، اشمیت و کودک در آغوش هم بودند و کودک از اشمیت یک سوال پرسید که آیا او می تواند بیماری اش را خوب کند یا خیر؟ تا اشمیت فکر کند و جواب بدهد طولی نکشید که کودک در آغوش او از دنیا رفت. همه در حال خنده و شادی بودند که ناگهان غمی فضا را فرا گرفت . اما مهم ترین جنبه این ماجرا انسان دوستی کادر بیمارستان و اشمیت بود که توانستند کودکی را قبل از مرگش به آرزوی دیرینه اش برسانند.

5554814_732

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 7