گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » کتک خوردن ۴ مرد پست عراقی در آبادان

اطلاعیه سایت

کانال تلگرام سایت تفریحی بیا فان  
کتک خوردن ۴ مرد پست عراقی در آبادان

کتک خوردن ۴ مرد پست عراقی در آبادان

حدود ساعت ۹ شب روز ۳۰ آبان بود که ۴ مرد عراقی مزاحم چند زن آبادانی شدند. مردان با غیرت بازار ته لنجی در آبادان متوجه شده و آنها را تا میخوردند زدند. این کتک زدن به مدت ۱۵ دقیقه ادامه داشت ، هر کسی هم که از آنجا رد می شد و متوجه میشد که موضوع از چه قرار است چند لگد و مشت بر آن ۴ مرد میکوبید. آن صحنه انقدر شلوغ شده بود که تقریبا بازار تعطیل شد.

بر اساس گزارشی که تهیه شده گویا این مردان به مدت چندین ساعت در بازار به دنبال زنان می رفتند و با نیت سوء با آنان صحبت میکردند و وقتی بازاری ها از حضورشان در اینجا سوال میپرسیدند در بین جمعیت به سرعت محو می شدند.

به گفته ی مرد جوان دستفروشی که در بازار کار میکرد ،ماجرا از این قرار بود که :

زن جوانی در حال خرید از وی بوده  که ناگهان آن ۴ مرد عراقی به سمت آنها می آیند و با زبان عربی شروع به صحبت با زن جوان می شوند. آنها خبر نداشتند که مرد دستفروش به زبان عربی مسلط بوده و متوجه می شود که چه می خواهند. آنها پیشنهاد ۵۰۰دلاری به زن جوان می دهند . زن جوان در حالی که سکوت کرده بود ، از دست مزاحمت های مردان عراقی خسته شده بود و مکان را ترک کرد.

 

بازار ته لنجی

مرد جوان می گوید:

وقتی متوجه نیت شوم این مردان عراقی شدم ماجرا به برادرم که در کنارم من دستفروشی می کرد اطلاع دادم که تصمیم گرفتیم کاری بکنیم که برای ۴ مرد عراقی درس عبرت شود و زمانیکه که درگیری ما بالا گرفت دیگر اهالی بازار متوجه نیت شوم این مردان شدند و به کمک ما آمدند

این ماجرا را برای برادربزرگم که آن هم دستفروش بوده و در کنارم کار میکرد تریف کردم. تصمیم گرفتیم تا این ۴ مرد را ادب کنیم. وقتی درگیری بین ما و ۴ نفر عرب شروع شد بقیه اهالی بازار هم به کمک ما آمدند و آنها نتیجه پیشنهاد بی شرمانه شان را دیدند.

عراقی ها که متوجه شدند در زیر دست و پا در حال له شدن هستند به سرعت از آنجا فرار کردند وهنوز هم از آنها خبری نیست و از ما شکایت نکردند.

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

 

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail:   
:-(     
:unsure:  
;-)  
 
کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 5