هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » اجتماعی » پرویز فلاحی پور: برای ترخیص از بیمارستان گواهینامه‌ام را گرو گرفتند
پرویز فلاحی پور: برای ترخیص از بیمارستان گواهینامه‌ام را گرو گرفتند

پرویز فلاحی پور: برای ترخیص از بیمارستان گواهینامه‌ام را گرو گرفتند

پرویز فلاحی پور که به علت سکته قلبی در لوکیشن بیمارستان نفت و سر صحنه سریال در جستجوی آرامش در آن بیمارستان بستری شده بود،مرخص شد.

پرویز فلاحی پور در خصوص حاشیه های به وجود آمده در خصوص ترخیص از بیمارستان گفت: من پس از سکته قلبی در بیمارستان محل لوکیشن در جست و جوی آرامش بستری شدم. در آن روز تمامی پرسنل و پزشکان بیمارستان با احترام و محبت فراوانی با من برخورد کردند و من از تمامی آنها به جز رئیس بیمارستان کمال تشکر را دارم.

بازیگر سریال شهرزاد ادامه داد: بعضی مواقع اتفاق می‌افتد که کسی به دلیل مشکلات مالی نمی‌تواند مخارج بیمارستان را تامین کند و در موقعیت اورژانسی مثل من به بیمارستان روانه می‌شود. آیا باید به دلیل بی‌پولی جان آن انسان را نادیده گرفت؟ خدا را شکر من در جایگاهی هستم که اگر هم نداشته باشم هستند کسانی که نگذارند به این وضع دچار شوم اما در مورد سایر مردمی که از لحاظ تمکن مالی در شرایط خوبی نیستند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا آنها باید برای یک گرفتگی ساده رگ جان خود را از دست بدهند؟

پرویز فلاحی پور شکایت خود را اینگونه بیان کرد: من در آن روز چکی از تهیه‌کننده داشتم. در سینما و تلویزیون همه می‌دانند که چک آقای آشتیانی همواره نقد است و از خوش حسابی وی حرف می‌زنند و کسی است که حلال و حرام سرش می‌شود. در آن روز من علاوه بر چک هشت میلیون تومان پول نقد داشتم اما باز هم گفتند که باید سند بگذاری و دقیقاً عین یک دزد با من برخورد کردند. همه پرسنل بیمارستان بابت این قضیه از من عذرخواهی کردند و گفتند که این دستور مستقیم رئیس بیمارستان است. من واقعاً متاسفم که آن پرسنل خوب زیر دست چنین رئیسی کار می‌کنند.

بازیگر سریال شهرزاد با  اشاره به بی‌کفایتی رئیس بیمارستان تصریح کرد: حالا من بازیگر هستم و شناخته شده اما واقعاً اگر مردم عادی به بیمارستان بیایند چه عاقبتی در انتظار آنها است؟ هزار راه برای تامین پول بیمار وجود دارد و من نمی‌فهمم چرا باید مردم را تا پرداخت پول زندانی کنند.

بازیگر سریال شهرزاد افزود: با هزار تماس و تلفن بالاخره راهکاری برای ترخیص من اندیشیده شد. مسئولین بیمارستان تا وصول چک متاسفانه گواهینامه من و مدرکی از تهیه کننده را گرو گرفتند تا وقتی که گواهینامه را نگرفتند اجازه خروج از بیمارستان را به من ندادند.

 

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 4