کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار » اجتماعی » واریز ۱۵۰ هزار تومان سود سهام عدالت تا ۱۳ روز آینده
واریز ۱۵۰ هزار تومان سود سهام عدالت تا ۱۳ روز آینده

واریز ۱۵۰ هزار تومان سود سهام عدالت تا ۱۳ روز آینده

مشاور سازمان خصوصی‌سازی:برای واریز سود سهام عدالت منتظر مصوبه شورایعالی اصل ۴۴ هستیم.

سیدجعفر سبحانی،مشاور سازمان خصوصی‌سازی از واریز اولین مرحله سود سهام عدالت تا پایان شهریورماه سال جاری به حساب مشمولان خبرداد و گفت:‌ برای واریز سود منتظر مصوبه شورایعالی اصل ۴۴ هستیم.

سیدجعفر سبحانی تصریح کرد: پیشنهادهای سازمان به شورایعالی اصل ۴۴ در این زمینه ارائه و جزییات کار، نحوه واگذاری‌ها، اولویت بندی‌ها و غیره مشخص شده که با موافقت شورا اجرایی خواهد شد.

سیدجعفر سبحانی ادامه داد:‌ سود مصوب مجامع شرکت های سرمایه پذیر مشمول سهام عدالت بابت عملکرد سال ۹۵ حدود ۳ هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان است تنها سه شرکت مجامع خود که تاریخ آن تا ۳۱ خردادماه امسال بوده برگزار نکرده اند که از جمله آنها هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس است که پیش بینی می شود سود این شرکت ها حدود ۷۰۰ میلیارد تومان باشد که در مجموع سود سهام عدالت به حدود ۴ هزار میلیارد تومان بالغ می شود.

مشاور سازمان خصوصی‌سازی، افزود: همچنین افرادی که سهم یک میلیون تومانی خود را کامل کرده اند تا ۱۵۰ هزار تومان سود دریافت خواهند کرد اما بقیه به نسبت درصدها کمتر از این مبلغ سود می گیرند.

مشاور سازمان خصوصی سازی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۳۷ میلیون نفر به سامانه مراجعه و وضعیت صورت حساب خود را مشاهده کرده اند و در عین حال ۳۱.۵ میلیون نفر هم شماره شبای خود را وارد سامانه کرده اند.

سبحانی افزود: هیچ محدودیت زمانی برای ثبت شماره شبای بانکی مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت نداریم اما مشمولان باید بدانند که بدون اعلام شماره شبا امکان واریز سود سهام عدالت وجود ندارد.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 5