سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
خانه » اخبار » نادر بروسلی اینستاگرام، اکنون در تیمارستان + تصاویر

اطلاعیه سایت

نادر بروسلی اینستاگرام، اکنون در تیمارستان + تصاویر

نادر بروسلی اینستاگرام، اکنون در تیمارستان + تصاویر

هر روز کلیپ جدیدی از او در فضای مجازی منتشر می‌ شد و حرکات نمایشی خود را در این کلیپ‌ها در اختیار عموم می‌گذاشت. وی به نادر بروسلی مشهور بود.

نادر آبگون‌ درزی در میان مخاطبانش به اسم نادر بروسلی یا نادرلی معروف شده است.

او در اعتراض برخی مردم نسبت به این حرکاتش، این چنین واکنش نشان داد: هدف من از این کلیپ ها و حرکات رزمی چیزی جز شاد کردن مردم نیست.

 

نادر با فایل های تصویری حرکاتی که اسم های عجیب و غریب داشت همچون میل لودری، مشت نزدیک، مبارزه با مرگ ۲ و دندان کوسه معروف شد. او برای خودش کلاه و لباس خاصی با عکس بروسلی طراحی کرده بود.

 

نادر می‌گوید اهل ورزش است و حدود هشت سالی می‌شود که کونگ ‌فو کار کرده و الان به بدنسازی روی آورده است.

نادر آبگون ‌درزی،درباره اسم اولین حرکت خود یعنی  مین لودری این گونه توضیح می دهد علت نامگذاری این فن وارد آوردن ضربه هولناک به حریف است که اگر این فن روی حریف اجرا شود مثل این می‌ماند که لودری با قدرت زیاد خاک فراوان را از زمین بلند می‌کند.
او چند ماهی است که با آن حرکات و فنون خاصش به یکی از پدیده های اینستاگرامی تبدیل شده بود، اکنون در بیمارستان اعصاب و روان ساری بستری است.

 

اکنون این پدیده اینستاگرام در شرایط نامساعد قرار دارد .  کجایند آن افراد مشهوری که روزی با او عکس و فیلم یادگاری می گرفتند؟ روزی او شما را می خنداند حالا وقت آن رسیده که شما او را بخندانید و به ملاقاتش بیایید . شاید او بتواند به زندگی عادی خود بازگردد.

images

 

img_20160721_004334

 

index

 

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 9