شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ و هنر » سینما » مهسا کرامتی بازیگری را کنار گذاشت + تصاویر

اطلاعیه سایت

مهسا کرامتی بازیگری را کنار گذاشت + تصاویر

مهسا کرامتی بازیگری را کنار گذاشت + تصاویر

مهسا کرامتی این روزها خیلی کم کار شده بود . وقتی در مورد دلیل این کم کاری از او سوال پرسیده شد این پاسخ را داد :

پسر من خیلی کوچک است و تا زمانی که به سن مورد نظر من نرسد ، به بازیگری ادامه نمی دهم ، به همین دلیل فعلا بازیگری را کنار میگذارم و به وظیفه مادری ام می پردازم.

در خصوص بازی در فیلم ها آنچه برای من مهم است اول فیلمنامه ی خوب و بعد از آن کارگردان خوب است. درست است این روزها فیلم های سینمایی خیلی با کیفیت تر از فیلم های تلویزیونی شده است اما اگر در آینده بخواهم باز هم در فیلمی بازی کنم ترجیح می دهم به نظر بینندگان توجه کنم. بنظر آنها من در بازیهای تلویزیونی کاری که همیشه انجام داده ام موفق تر هستم و آنها دوست دارند که من را درتلویزیون ببینند نه در سینما.

اگر باز هم متولد شوم همین حرفه ی بازیگری را انتخاب میکنم زیرا بسیار به آن علاقه دارم. اولین بازی که کردم و آن هم در سریال خط قرمز بود هرگز یادم نمی رود.

بازیگری تنها به تیپ و خوش قیافه بودن و . . . نیست زیرا خیلی ها فکر میکنند بازیگری کار ساده ای است و اگر این آیتم ها را داشته باشند همه چی درست می شود. اما اگر در کلاس های بازیگری شرکت کنند و بازیگری را از پایه شروع کنند هیچ وقت چنین حرفی نمی زنند. در کنار ذوق و استعداد ، راههای پرورش این استعداد هم بسیار اهمیت دارد . پس نباید از روی ظاهر افراد قضاوت کرد. برای رسیدن به هدف بسیار مهم بازیگری باید تمام تلاش خود را به کار گیرید.

mahsa-keramati-

24206_157

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 1