بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » ورزشی » ممنوع الورود شدن آقای بازیگر به اردوی پرسپولیس
ممنوع الورود شدن آقای بازیگر به اردوی پرسپولیس

ممنوع الورود شدن آقای بازیگر به اردوی پرسپولیس

آقای بازیگر با آن استوری جنجالی اش از ورود به اردوی پرسپولیس باز ماند و ممنوع الورود شد.

در سالهای پیش امیر تتلو خواننده زیرزمینی با حضور در تمرین پرسپولیس جنجال‌ساز شد. او خود را پرسپولیسی خواند و برای آبی ها هم کری خواند.

حضور تتلو در تمرین، نشان از آن داشت که بعضی بازیکنان تیم به شدت با او رفیق هستند. رفته‌رفته مشخص شد در گعده‌های شبانه او چه کسانی هستند.

خیلی زود بر سر این موضوع جنجال بزرگی به راه افتاد. با افت پیام صادقیان، خیلی ها تتلو را مقصر دانستند و این خواننده زیرزمینی هم علیه پیام چیزهای زیادی منتشر کرد. پس از آن تتلو به اردوی قرمزها ممنوع‌الورود شد و دیگر از داخل تیم کسی اجازه نداشت با این خواننده ارتباط برقرار کند.

تتلو هم دید شرایط این شکلی است، سریعاً آبی پوش شد و به سمت استقلالی ها رفت!

حالا مورد جدیدی که به اردوی قرمزها ممنوع‌الورود شده، بازیگر تلویزیون و سینماست. سفر این بازیگر به امارات، کلی جنجال داشت.

از ویدئوهایی که منتشر شد، بگیرید تا تصاویر و آن استوری جنجالی! در این ‌گیر و دار تصویری هم از آقای بازیگر کنار فرشاد احمدزاده منتشر شد که حالا برای این بازیکن دردسرساز شده است.

برانکو،سرمربی تیم پرسپولیس نیز از این اتفاقات کاملاً شاکی است و به مسئولان تیم گفته دیگر اجازه ندهند این بازیگر به اردوی قرمزها برود. همچنین قرار شده از این پس قانون منع عبور و مرور در اردوی قرمزها پیش از بازی ها برقرار شود! شب بازی الاهلی و الهلال، ۴ بازیکن از اردو خارج شدند که این مسئله شدیداً جنجال به پا کرد.

 

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 3