باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
خانه » اخبار » مردی که بخاطر پولدارشدن نامزدش را زنده به گور کرد + تصاویر

اطلاعیه سایت

مردی که بخاطر پولدارشدن نامزدش را زنده به گور کرد + تصاویر

مردی که بخاطر پولدارشدن نامزدش را زنده به گور کرد + تصاویر

تازه دامادی که برای حرص و طمعش تحت تاثیر حرف های جادوگر قرار گرفت و بخاطر پولدار شدنش ، دختری که تازه با او نامزد کرده بود را در گودالی زندانی کرد.

ماجرا از این قرار است داماد قصه ما خیلی به خرافات و جادو اعتقاد داشت ، برای همین نزد جادوگری رفت تا راه و رسم پولدار شدن را به او بگوید. از قضا جادوگر هم به او گفت که اگر دختری که با او نامزد کرده را برای مدتی طولانی در گودالی تاریک زندانی کند و به شدت مراقب او باشد به هدفش می رسد.

این پسر هم پذیرفت و به همین کار پرداخت. به مدت ۸ ماه هر روز برای او کمی غذا می برد تا از گرسنگی نمیرد ، اما گودال در جایی بود که افرادی هم در آن حوالی زندگی می کردند. کم کم به رفت و آمدهای او مشکوک شدند و به گفته ی آنها هر از گاهی صداهای داد و ناله و گریه هم از گودال می آمد. در نتیجه تصمیم گرفتند تا این جوان آفریقایی را به دام اندازند.

 

پس از گزارش اهالی به پلیس که فردی در گودالی زنده به گور شده و توسط جوانی دائما در حال مراقب است ، پلیس پیگیر ماجرا شد و دختر ۲۰ ساله که حالا همانند پیرزنهای نحیف و لاغر شده و به دلیل اینکه مدت طولانی در تاریکی به سر می برد حالا چشمهایش کمی نابینا شده ، بالخره از گودال بیرون آمد.

تازه داماد هم دستگیر شده ، اما به دلیل شرایط نامناسب جسمی و روحی دختر ، تا حدود ۲ ماه رسیدگی به این پرونده به تعویق افتاده است.

 

image21315622

 

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 7