گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
خانه » فرهنگ و هنر » متلک خداداد عزیزی به سحر قریشی
متلک خداداد عزیزی به سحر قریشی

متلک خداداد عزیزی به سحر قریشی

تیکه خداداد عزیزی به سحر قریشی:در سرپل‌ذهاب خانم‌ها به استادیوم آمدند و کسی منقلب نشد.

هفته گذشته بود که تیم منتخب ۹۸ در سرپل ذهاب به مصاف تیم منتخب کرمانشاه رفت. در این دیدار که با حضور ستاره هایی همچون خداداد عزیزی و علی کریمی برگزار شد، بانوان هم توانستند با حضور در استادیوم این بازی را تماشا کنند. خداداد عزیزی در مصاحبه با روزنامه گل طعنه ای به سحر قریشی زد و گفت:« بازی و جو خیلی خوبی بود. دیدید که همه آمده بودند و حتی بانوان هم در استادیوم حضور داشتند و کسی هم منقلب نشد.»

اشاره خداداد عزیزی به ویدئویی است از سحر قریشی که در فضای مجازی می‌چرخد. او وقتی با این پرسش مجری روبرو می‌شود که آیا فوتبال دوست ندارید، می‌گوید:
«چرا فوتبال را دوست دارم و فوتبال نگاه می‌کنم اما علاقمند نیستم برای تماشای بازی به زمین فوتبال بروم. دوست ندارم بروم استادیوم. از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌شوم و احساس امنیتم را از دست می‌دهم. کاملا موافقم که اجازه نمی‌دهند خانم‌ها به استادیوم بروند.»

همچنین خداداد عزیزی از رییس جمهور خواست:« وضعیت اسکان مردم زلزله زده سرپل خوب نیست و از رییس جمهور می خواهم تا نگاهی ویژه به آنها داشته باشد. آنها هم به ایشان رای دادند و لطفا دادشان برسید.»

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 8