اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار » اجتماعی » مبارزه امیر علی اکبری در یک دقیقه حریف آمریکایی را شکست داد
مبارزه امیر علی اکبری در یک دقیقه حریف آمریکایی را شکست داد

مبارزه امیر علی اکبری در یک دقیقه حریف آمریکایی را شکست داد

امیر علی اکبری امروز در چارچوب مسابقات MMA به مصاف تایلر کینگ فایتر آمریکایی رفت و در یک مبارزه برتر و قاطعانه موفق شد در یک دقیقه حریف آمریکایی را شکست دهد.

پیروزی امیر علی اکبری در مسابقه MMA در مقابل حریف امریکایی اش

امیر علی اکبری فرنگی‌کار سابق ایران و نایب قهرمان رشته هنرهای رزمی ترکیبی در دومین مبارزه خود در سال جدید میلادی در Rizin Cup  مقابل تایلر کینگ فایتر آمریکایی به روی رینگ رفت و در پایان در مدت زمان یک دقیقه و ۳۹ ثانیه حریف خود را با ضربات متعدد مشت ناک اوت کرد.

علی‌اکبری هنگام ورود به رینگ مبارزه سربند “یا حیدر کرار” بر پیشانی داشت.

این مبارزه در چارچوب سازمان رایزین و در سالن سایتاما سوپرآریانا در استان سایتاما ژاپن و با استقبال بی‌نظیر علاقمندان به MMA برگزار شد.تایلر کینگ فایتر آمریکایی پیش از انجام این مبارزه بارها ادعا کرده بود این مبارزه را خیلی آسان و یک طرفه پیروز خواهد شد.

امیرعلی‌ اکبری در نخستین مبارزه خود در سال جدید در شهر یوکوهامای ژاپن مقابل ژرونیمو دوس سانتوس از برزیل به روی رینگ رفت و در پایان مقابل این بوکسور مطرح برزیلی در مدت زمان ۳ دقیقه و ۳۴ ثانیه به برتری رسید.

امیرعلی اکبری سال گذشته در کاپ رایزین کشور ژاپن خوش درخشید و تا فینال هم پیش آمد، اما در فینال حریف میرکوکروکاپ، فایتر پر آوازه اهل کشور کرواسی نشد و دستش از کمربند قهرمانی رایزین کوتاه ماند.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 6