هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
خانه » اخبار » اجتماعی » ماجرای تجاوز به کیمیا دختر البرزی
ماجرای تجاوز به کیمیا دختر البرزی

ماجرای تجاوز به کیمیا دختر البرزی

تجاوز به کیمیا دختر ۷ ساله کرجی توسط ناپدری شیطان‌ پرست که  ۷۰ بار به کودک ۷ ساله تجاوز کرد.

کیمیا ٧ ساله به همراه مادر و مادربزرگش در کرج زندگی می کرد، پس از سلب حضانت او از پدر واقعی به علت اعتیاد شدی ، حضانت کودک به مادرش واگذار شده بود و کیمیا فرزند طلاق شد.

بعد از طلاق و با گذشت یک سال مادر کیمیا با مردی که ۵ سال از خودش کوچکتر بود ازدواج کرد.

این مرد که خیال های شیطانی را در سر میپروراند با قرص خواب همسرش را مبخواباند و به سراغ کیمیا میرفت.

پدر ناتنی دختر ۷ ساله که بارها و طبق گفته کیمیا ۷۰ بار به وی تجاوز کرده است.

ناپدری متجاوز پس از بازداشت و زندانی شدن اعتراف کرده که شیطان پرست بوده و به دختربچه ها علاقه داشته و به خاطر کیمیا با مادرش ازدواج کرده است.

طبق گفته مددکار، مادر کیمیا که دچار مشکل عصبی شدیدی شده تحت درمان قرار گرفته و کیمیا به بهزیستی سپرده خواهد شد.

مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرینو عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص ماجرای کیمیا، گفت: کیمیا یکی از مواردی بود که به مؤسسه مهرآفرین اطلاع داده شد.

مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرینو با بیان اینکه کیمیا اسم مستعار این فرد است، گفت: ما از ذکر نام واقعی این کودک امتناع می‌کنیم چرا که نمی‌خواهیم در شهر کوچکی که زندگی می‌کند برایش مشکل ایجاد شود.

دانشور گفت: این دختر آینده دارد و قرار است تشکیل خانواده دهد و بهتر است به گونه‌ای رفتار کنیم تا کمترین آسیب از ناحیه جامعه به وی وارد شود. این کودک با اتفاقی که برایش افتاده آسیب‌دیده است و نباید مشکلات دیگری بر مشکلش افزود.

دانشور با بیان اینکه داستان کیمیا ۴ ماه پیش رخ داده است، گفت: از یکی از بیمارستان‌های تهران با بنده تماس گرفتند، پزشک مربوطه بسیار مضطرب و نگران بود و داستان کیمیا را برای من تعریف کرد و گفت این کودک در حال حاضر در بیمارستان است.

دانشور، گفت: به مسئول مددکاری موسسه اطلاع دادم تا موضوع را بررسی و به بیمارستان مراجعه کند تا بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان به این کودک خدمت‌رسانی کنیم. این را هم بگویم که گزارش پرونده مددکاری کیمیا در بیمارستان موجود است.

دانشور با بیان اینکه وقتی مددکار ما با مادر این کودک صحبت کرد متوجه شد که مادر از لحاظ روحی بسیار آسیب دیده است، گفت: خود مادر نیاز به حمایت فوری داشت در حال حاضر به این مادر کمک کرده‌ایم و در حال مداواست.

مدیر عامل موسسه خیریه مهر آفرین و عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه ابتدا کیمیا را تحویل اورژانس اجتماعی دادیم، گفت: سپس طی مراحل قانونی کیمیا تحویل بهزیستی استان تهران شده است و در حال حاضر در حال انجام کارها هستیم تا وی را به بهزیستی استان البرز منتقل کنیم.

دانشور با بیان اینکه محل زندگی مادر و مادربزرگ این کودک در کرج است، گفت: ناپدری دائم با آنها زندگی نمی‌کرده است عقد موقت بوده و هرازچندگاهی آنها را به یک شهر کوچکی می‌برده است و این اتفاق برای کیمیا در آن شهر کوچک رخ داده است.

دانشور با تأکید بر این موضوع که در حال حاضر ناپدری به جرم خود اعتراف کرده و در زندان به سر می‌برد، گفت: پرونده در حال رسیدگی است ولی در موارد این چنینی مجازات‌های سنگینی برای فرد در نظر گرفته می‌شود.

دانشور گفت: مادر این طفل تحت حمایت است و باید به وی کمک شود تا بتواند برای خود و فرزندش احقاق حق کند و در مورد ناپدری اشد مجازات رخ دهد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 2