هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » حوادث » عضویت در تلگرام و اینستاگرام جان گرفت
عضویت در تلگرام و اینستاگرام جان گرفت

عضویت در تلگرام و اینستاگرام جان گرفت

مردی همسر ۱۶ ساله‌اش را به دلیل عضویت در تلگرام و اینستاگرام کشت!  قاتل: شرمنده‌ام!

مردی که همسر ۱۶ ساله‌اش را به‌ دلیل عضویت در تلگرام به #قتل رسانده بود، صبح دیروز در جلسه محاکمه با درخواست قصاص اولیای‌ دم روبه‌رو شد:

▪️بامداد ۲۶ تیر ۹۵، مردی ۲۳ ساله به نام وحید به کلانتری قلهک مراجعه و خودش را قاتل همسرش معرفی کرد. ماموران به خانه او در خیابان دامپزشکی اعزام شدند و جسد پونه ۱۶ ساله را که از ناحیه سر به شدت مجروح شده و روی تخت افتاده بود، به پزشکی قانونی منتقل کردند.

وحید:
▪️چهار ماه از ازدواج من و پونه گذشته بود. او را دوست داشتم تا اینکه متوجه شدم در #تلگرام فعالیت دارد. یکی از آشنایان گفته بود باید بیشتر مراقب زنم باشم تا سرم کلاه نرود. حتی گفته بود پونه به مهمانی‌های نامناسب می‌رود. سر همین موضوع به پونه شک کردم و چند بار با هم درگیر شدیم تا اینکه قرار شد وارد #شبکه‌های_اجتماعی نشود. پس از مدتی فهمیدم برخلاف نظرم در تلگرام فعال است و به تازگی وارد #اینستاگرام هم شده و دختر و پسرهای زیادی عکس‌هایش را لایک می‌کنند. البته تصاویر بدی نداشت اما من راضی نبودم.

▪️شب حادثه از او خواستم تلفنش را بدهد اما مخالفت کرد. درگیر شدیم پونه روی تخت دراز کشیده بود. از شدت عصبانیت، آجری برداشتم و با آن ضربه‌ای به سرش زدم. بعد از خانه بیرون آمدم و خودم را تحویل کلانتری قلهک دادم. من از کاری که کردم شرمنده‌ام. خانواده مقتول، مثل خانواده خودم هستند.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 1