هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » ورزشی » سورپرایز سرمریی پرسپولیس برای الهلال
سورپرایز سرمریی پرسپولیس برای الهلال

سورپرایز سرمریی پرسپولیس برای الهلال

برانکو قرار است ترکیب تیم پرسپولیس مقابل الهلال را تغییر دهد و الهلال را غافلگیر کند.

طی دو فصل گذشته کمتر دیده شده که برانکو ایوانکویچ به طور همزمان از دو هافبک دفاعی در ترکیبش استفاده کند اما به نظر می رسد سرمربی کروات سرخ ها قصد دارد در بازی حیثیتی سه شنبه مقابل الهلال چنین کاری را انجام دهد.

برانکو که معمولا از سیستم ۴-۴-۲ لوزی استفاده می کرد، کمال کامیابی نیا را به عنوان تک هافبک دفاعی در ترکیبش قرار می داد. محسن ربیع خواه هم دیگر بازیکنی بود که در این پست مورد استفاده قرار می گرفت. غیبت کامیابی نیا در بازی رفت مقابل الهلال باعث شد تا فرصت به ربیع خواه برسد اما به نظر می رسد نمایش ضعیف پرسپولیس در دیدار برابر الهلال  برانکو را متوجه اشتباه خود کرده است. سرمربی سرخ پوشان متوجه شده که ربیع خواه نمی تواند به تنهایی ارتباط بین خط دفاعی و میانی را برقرار کند.

کامیابی نیا فصل قبل چنین وظیفه ای را به خوبی انحام می داد اما ناآماده بودن این بازیکن از یک سو و قابل اعتماد نبودن ربیع خواه از سوی دیگر باعث شده تا سرمربی قرمزها تصمیم بگیرد که از هر دو بازیکن در ترکیب اصلی بهره گیرد.

به احتمال خیلی زیاد در دیدار برابر الهلال عربستان برانکو از این دو بازیکن در ترکیب اصلی استفاده کند. ضمن اینکه برانکو نوراللهی را هم در اختیار دارد و می تواند از او استفاده کند.

احتمالا کامیابی نیا، محسن ربیع خواه و محسن مسلمان سه هافبکی خواهند بود که در ترکیب اصلی سرخ پوشان به میدان خواهند رفت و در این صورت پرسپولیس با وجود آنکه به گل زیاد نیاز دارد اما دفاعی تر از قبل می شود.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 6