حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
خانه » اخبار » دانلود نسخه جدید تلگرام
دانلود نسخه جدید تلگرام

دانلود نسخه جدید تلگرام

نسخه جدید تلگرام منتشر شد.آپدیت تلگرام را دریافت و تلگرامتان را به روز کنید آن هم با قابلیت های اساسی…

تلگرام ۴.۰ با تغییرات اساسی روانه بازار شد.

قابلیت ارسال پیام کوتاه ویدیویی(همانند استوری در اینستاگرام) اضافه شد. برای ارسال پیام ویدیویی، آیکن میکروفون را لمس کنید تا تبدیل به آیکن دوربین شود، سپس می‌توانید با نگه‌داشتن آیکن دوربین، با دوربین سلفی پیام ویدیویی کوتاه ارسال کنید. همچنین امکان تغییر به دوربین پشتی در لحظه وجود دارد.

در نسخه جدید تلگرام سرویس telesco.pe معرفی شد. هر کانال تلگرام یک آدرس رزروشده در تلسکوپ خواهد داشت. با تلسکوپ ویدیوهای دایره‌ای تا یک دقیقه ضبط کنید و منتشر کنید. برای دیدن این ویدیوها نیازی به داشتن حساب کاربری تلگرام ندارید.

از دیگر قابلیتهای تلگرام ۴.۰ ضبط صدا بدون نیاز به نگه داشتن میکروفن میباشد.
در این نسخه امکان پرداخت از طریق بات‌ها فعال شد. با تلگرام خرید کنید و پرداخت کنید.

در آپدیت تلگرام جدید سرویس telesco.pe معرفی شد. هر کانال تلگرام یک آدرس رزروشده در تلسکوپ خواهد داشت. با تلسکوپ ویدیوهای دایره‌ای تا یک دقیقه ضبط کنید و منتشر کنید. برای دیدن این ویدیوها نیازی به داشتن حساب کاربری تلگرام ندارید.

همچنین قابلیت instant view که محتوای تعداد اندکی سایت نظیر telegra.ph را درون تلگرام نمایش می‌داد،حالا در اختیار همه توسعه‌دهندگان قرار گرفته و همه سایت‌ها می‌توانند محتوای خود را در تلگرام به فرمت instant view نمایش دهند. همچنین تلگرام یک مسابقه با جایزه ۲۰۰,۰۰۰ دلاری برای توسعه پلتفرم instant view راه انداخته است.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 6