نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » جنجال ابرازعشق دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق + تصاویر

اطلاعیه سایت

جنجال ابرازعشق دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق + تصاویر

جنجال ابرازعشق دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق + تصاویر

دنیا جهانبخت یکی از مدلهای نسبتا معروفی می باشد که در عرصه مانکن و مدلینگ فعالیت می کند در مورد تاریخ تولد محل تولد و … اطلاعاتی از وی منتشر نشده است . ایشان به واسطه نامزدی با ساسی مانکن توانست به شهرت برسد.

اشکان اشتیاق متولد ششم تیر ماه سال ۱۳۶۱ از تهران بازیگر تلویزیون و سینما است. او بازیگری را در سنین نوجوانی با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی آغاز کرد.

امروز عجیب ترین خبر درباره این ۲ شخصیت منتشر شده است. خبری که از یک دوست دارم آغاز و تا ممنوع التصویری پیش رفته است.

دنیا جهانبخت به صورت دایرکت در اینستاگرام به اشکان اشتیاق پیام داد . خلاصه این پیام ابراز علاقه دنیا به اشکان بوده است. ( متن کامل را در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد)

 

20161123131154676861a

 

اشکان هم که این پیام را دیده است تصمیمی گرفته که دوباره دنیا را بر سر زبان ها انداخت. مدتی بود که از عکس ها و فیلم های دنیا جهانبخش خبری نبود. اشکان اسکرین شاتی را از این صحبت خصوصی که خودش هم جوابی نداده بود گرفته و در صفحه اینستاگرامش قرار داد. با این حرکت دنیا عصبانی شده و این گونه واکنش نشان داده است.

دنیا:

همه مردم آرزو دارند بهشون پیغام بدم…! . هیچکدوم تون لیاقت عاشقی ندارید . پست رو پاک کن وگرنه کافیه یک مطلب راجبت تو پیج بنویسم خیلی سریع ممنوع التصویرت می کنن . اشکان اشتیاق هم عکس زیر را منتشر کرده و نوشته : از تمام این موضوعاتی که بعضیا پیش آوردن پوزش می خواهم.

مطمئنا این ماجرا به این جا ختم نشده و باید منتظر واکنش های دیگری همچون کلیپ های مختلف و یا عکس های خودکشی ار دنیا جهانبخت باشیم!!!!

cvrghsbe6mdnon37gx donyajahanbakht

 

 

 

 

 

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 4