کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » جا گرفتن سه شاخه برق در سر یک کودک ۲ ساله چینی + تصاویر

اطلاعیه سایت

کانال تلگرام سایت تفریحی بیا فان  
جا گرفتن سه شاخه برق در سر یک کودک ۲ ساله چینی + تصاویر

جا گرفتن سه شاخه برق در سر یک کودک ۲ ساله چینی + تصاویر

از قدیم گفته اند بچه متوجه نمی شود ولی والدین که متوجه می شوند . پس نباید بچه را در نزدیکی چیزهای خطرناک همچون دیگ آب جوش ، یک فنجان قهوه ، استخر و . . . رها کنند و حتی لحظه ای به این فکر نکنند که شاید آن بچه به سمت وسیله خطرناک کشیده شود. والدین باید همیشه مراقب بچه های خود باشند ، بخصوص بچه هایی که هنوز نمی توانند بد را از خوب تشخیص دهند و برای رسیدن به آن چیزی که دوست دارند حتی جان خود را از روی نادانی به خطر می اندازند. ماجرای این پسر بچه ی ۲ ساله چینی هم همینطور است. اسم این کودک چن چن است.

او به طور کاملا تصادفی در حالی که روی تختخواب خود می پرید ، بر روی توپی که در زیر ملحفه بود افتاده و چون توپ بزرگ بود موجب شد تا او به زیر تختخواب سقوط کند و سه شاخه برقی که در آن زیر بود وارد سرش شود.

والدین این کودک بلافاصله او را به بیمارستان بردند و با گفتن این اتفاق از کودک عکس با اشعه ایکس گرفته شد که در آن بطور کامل مشخص بود که سه شاخه تا کجا پیش رفته است.

پزشکان وقتی عکس را دیدند متوجه شدند اوضاع وخیم است و هرچه سریع تر باید دست به کار شوند. سپس در طی یک عمل ۳ ساعته این سه شاخه را بیرون آورده و سر بچه را بخیه زدند. هم اکنون حال کودک خوب است.

5520172_884

 

5520173_288

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

 

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail:   
:-(     
:unsure:  
;-)  
 
کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 5