پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » جان باختن بازیکن فصل گذشته صبای قم در سانحه هوایی

اطلاعیه سایت

جان باختن بازیکن فصل گذشته صبای قم در سانحه هوایی

جان باختن بازیکن فصل گذشته صبای قم در سانحه هوایی

فیلیپ ماچادو با نام کامل به پرتغالی ( Filipe José Machado) مدافع اهل کشور برزیل بود. او در تیم‌های فوتبال اینترناسیونال و صبای قم سابقه حضور داشت. متاسفانه بامداد سه شنبه در پی سانحه هوایی جان خود را از دست داد.

این بازیکن برزیلی فصل گذشته به تیم صبای قم پیوست و در ۲۸ بازی برای این تیم در لیگ برتر به میدان رفت و در نهایت هم به خاطر مشکلات مالی قراردادش را فسخ و به برزیل بازگشت .در ابتدای سال ۲۰۱۶ به چاپوئنسه پیوست و با این تیم در رقابت های جام آمریکای جنوبی و داخلی به میدان رفت او ۲۸ بار در ترکیب قرار گرفت.

01160040

در این سانحه که در گزارش اولیه علت آن کمبود سوخت عنوان شده، چندین و چند ستاره فوتبال آمریکای جنوبی از جمله فیلیپ ماچادو جان خود را از دست داده‌اند.

این اتفاق بامداد روز سه ‌شنبه رخ داده است. ماچادو به همراه ۲۱ نفر دیگر از اعضای تیم چاپه کوئنزه راهی کلمبیا بودند تا طبق برنامه در بازی رفت فینال جام آمریکای جنوبی در شهر مدلین به مصاف آتلتیکو ناسیونال بروند، دیداری که قرار بود پنج‌شنبه در استادیوم ۴۵ هزار نفری این شهر برگزار شود و بازی برگشت هم برای چهارشنبه هفته آینده در شهر چاپوئکو در ایالت سانتاکاتارینا برنامه‌ریزی شده بود.
اعضای تیم چاپه کوئنزه در حالی به مدلین کلمبیا پرواز می‌کردند که پیش از رسیدن به مقصد، هواپیمایشان در کلمبیا سقوط می‌کند و ۷۲ مسافر و ۹ خدمه این پرواز دچار سانحه می‌شوند که پس از حضور عوامل امدادی ۶ نفر زنده ماندند ولی پس از انتقال به بیمارستان، یک نفر دیگر هم درگذشت تا تعداد قربانیان این حادثه به ۷۶ نفر برسد.

علی دایی در پی این اتفاق ناگوار در اینستاگرام خود پست جدید را قرار داد و اینطور نوشت:

RIP Filipe Machado   با غیرت ، مهربان و قدرتمند بود، فیلیپ ماچادو فصل گذشته در صبایکی از بهترین دفاع های لیگ بود.امروز در سانحه سقوط هواپیما در کلمبیا از دنیا رفت تا دختر نوزاد و همسرش را تنها بگذارد. روحت شاد فیلیپ ماچادو

photo_2016-11-29_16-09-40

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 6