عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » تیر اندازی در اراک
تیر اندازی در اراک

تیر اندازی در اراک

تیر اندازی در اراک ۵ مصدوم برجا گذاشت.

شخصی با اسلحه کلاشینکف در پارک جنگلی شهید باهنر اراک  حدود ساعت ۱و ۴۰ دقیقه بامداد به سمت چندین نفر تیراندازی کرد و پنج  نفر مصدوم شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت:در این حادثه ۲ نفر از اراذل به سوی چند نفر دیگر  از اراذل و اوباش در پارک شهید باهنر شهر اراک  تیر اندازی  کردند که بر اثر این تیراندازی ۵ نفر که از ناحیه کمر به پایین مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند به بیمارستان انتقال داده شدند که حال عمومی مصدومان مطلوب گزارش شده است.
سرهنگ خلجی افزود : در حدود ساعت ۱و ۴۰ دقیقه بامداد امروز  گزارشی در خصوص تیراندازی در پارک شهید باهنر شهر اراک به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیم‌های گشت انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اضافه کرد:با حضور تیم های گشت انتظامی در محل مشخص شد دو نفر راکبان یک دستگاه موتورسیکلت به سوی چند جوان  تیراندازی کرده و از محل متواری شده اند.

سرهنگ خلجی بیان کرد: در ادامه، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این تیراندازی آغاز و مشخص شد که دو نفر از اراذل و اوباش به علت اختلافات قبلی با گروهی دیگر از اراذل و اوباش در زمانی که آنها در پارک حضور داشتند، با یک دستگاه موتورسیکلت به آنها نزدیک و بسوی آنان تیراندازی کرده و بلافاصله از محل متواری می شوند.

با شروع تحقیقات پلیس بلافاصله  عاملان تیراندازی شناسایی و تا کنون ۵ نفر در این خصوص دستگیر شده اند که با هماهنگی دستگاه قضایی تحقیقات تکمیلی در حال پیگیری می باشد.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 4