خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
خانه » اخبار » اجتماعی » تعطیلی برخی مقاطع تحصیلی استان تهران فردا ۱۶ بهمن
تعطیلی برخی مقاطع تحصیلی استان تهران فردا ۱۶ بهمن

تعطیلی برخی مقاطع تحصیلی استان تهران فردا ۱۶ بهمن

استانداری تهران اعلام کرد:مقاطع پیش دبستانی، مهدکودک و دبستان در تمامی شهرستان‌های استان تهران به استثنا پردیس، دماوند و فیروزکوه، فردا دوشنبه ۱۶بهمن تعطیل می‌باشد.

جزئیات تعطیلی مدارس استان تهران در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ۹۶

مدیرکل محیط زیست استان تهران گفت:مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک تهران به غیر از پردیس ، دماوند و فیروزکوه فردا تعطیل است.تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس رویدادها و تعطیلات

براساس تصمیم اعضای این کارگروه کلیه مهدهای کودک ، پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مدارس استان به جز شهرستانهای پردیس ، فیروزکوه و دماوند برای فردا تعطیل خواهد بود.

کلانتری افزود:اجرای طرح تردد زوج و فرد از درب منزل و ممنوعیت فروش آرم طرح ترافیک روزانه از سوی شهرداری تهران نیز از دیگر مصوبات جلسه بود.

مدیرکل محیط زیست استان تهران افزود:ممنوعیت فعالیت معادن شن و ماسه، آسفالت وسیمان و توقف فعالیت های الاینده برای فردا نیز به تصویب رسید.

مدیرکل محیط زیست استان تهران گفت:مقرر شد اورژانس تهران آمادگی کامل برای خدمات رسانی به شهروندان را داشته باشد.

وی تصریح کرد:تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی توسط پلیس راهور از دیگر موضوعات مورد تصویب در این جلسه بود.

در تصمیم کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوا مشترک با کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران تصویب شد که اعلام ممنوعیت ورود کامیون ها برای امشب ، تردد هر گونه وسائل نقلیه سنگین دود زا ، فرسوده و فاقد معاینه فنی به شهر تهران تا اول اسفندممنوع می باشد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از شهروندان خواست تا از هرگونه تردد غیر ضروری در شهر پرهیز نمایند.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 1