یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ترسناک ترین سلفی جهان + تصاویر

اطلاعیه سایت

ترسناک ترین سلفی جهان + تصاویر

ترسناک ترین سلفی جهان + تصاویر

سلفی توسط خود فرد و اغلب به‌ وسیله دوربین تلفن همراه گرفته می‌شود. سلفی‌ها بیشتر در شبکه‌های اجتماعی چون: فیس‌بوک، گوگل پلاس، اینستاگرام و مانند آن‌ها به اشتراک گذاشته می‌شوند.

بیشتر سلفی‌ها با نگه داشتن دوربین با دست و تاجای ممکن دور از خود و چرخش لنز دوربین به سمت خود گرفته می‌شود. این روش عکاسی جایگزین عکاسی به کمک تایمر خودکار است.در برخی از موارد افراد با استفاده از پایه سلفی اقدام به عکاسی سلفی می‌کنند تا با افزایش فاصله دوربین عکاسی با خود، فضای وسیعتری را به تصویر بکشند.

این قابلیت عکاسی می تواند حتی کشنده هم باشد ، زیرا برخی موارد در جاهایی عکس گرفته می شود که بسیار خطرناک بوده و خطرات زیادی افراد را تهدید میکند.

برج ایفل ۳۲۴ متر ارتفاع دارد . از بلند ترین برج های دنیا می باشد و همه ساله توریست های فراوانی را به خود جلب میکند.

ارتفاعی بسیار ترسناک!!!

همین ترسناک بودن و اینکه تا بحال کسی جرات نکرده بر فراز برج ایفل بایستد ، چه برسد به سلفی گرفتن !!! موجب شد تا جیمز کینگستون ۲۶ ساله ،دست به این کار خطرناک بزند. او در سالهای گذشته سابقه گرفتن سلفی های خطرناک دیگر را داشته است.

در کنار برج ایفل ماموران امنیتی و علاوه بر آن دوربین های مداربسته وجود دارد که لحظات را ثبت می کند. او به صورتی  از برج بالا رفت که همه این حفاظ های امنیتی را دور زد. او سلفی های خود را گرفت و ساعت ۹ صبح از برج پایین آمد. اما بعد از پایین آمدن توسط پلیس دستگیر شد ، او و دوستش تعهد ۳ ساله دادند تا دیگر از برج ایفل بالا نروند و سپس آزاد شدند.

جیمز این تصاویر را که پلیس فکر میکرد ، همه آنها را از روی گوشی حذف کرده است ، از طریق حافظه دوربین که به شکلی کاملا حرفه‌ای در زیر کوله پشتی‌اش پنهان شده بود منتشر کرد.

شعار سلفی باز حرفه ای این است:

“هرگز پایین را نگاه نکن”

636161270964329241

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 5