شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
خانه » مطالب ویژه » تجاوز پدری به دختر شیرخوار ۲.۵ ماهه اش + تصاویر

اطلاعیه سایت

کانال تلگرام سایت تفریحی بیا فان  
تجاوز پدری به دختر شیرخوار ۲.۵ ماهه اش + تصاویر

تجاوز پدری به دختر شیرخوار ۲.۵ ماهه اش + تصاویر

شنیدن این خبر همه را شوکه کرده است. اتفاقی که قابل تصور نیست و بسیار بی شرمانه و وحشتناک است. بله تجاوز یک پدر به دخترش!!!! اما این بار دختر تنها ۲.۵ ماه سن داشت.

دختر ۲۲ ساله و پسر ۲۴ ساله صاحب فرزند دختری شدند. پس از مدتی بر روی بدن دخترشیرخوار آثار آزار و اذیت و کبودی و . . . دیده شده بود ، در حالی که مادر بی خیال اینها را نادیده می گرفت. در نهایت یک روز دختر شیرخوار دچار تنگی نفس می شود و صورتش سیاه و کبود می شود ، مادر با دیدن این صحنه به اورژانس زنگ می زند و بچه را به بیمارستان منتقل میکنند.  اما پس از ۳ روز بستری در بیمارستان ، این بچه دوام نمی آورد و فوت میکند.

بررسی های لازم در خصوص این مرگ صورت میگیرد که در نهایت گزارش پزشکی قانونی اینگونه بوده است:

تایید شکستگی ترقوه ، ۳۴ شکستگی در پهلوهای شیرخوار که این شکستگی ها در حال جوش خوردن خود به خودی بوده ، ۳ بار تجاوز وحشتناکی که بر روی این شیرخوار صورت گرفته است.

سرانجام مرد و زن به دادگاه احضار شدند که پس از اعترافات که توسط مرد صورت گرفت او از ۲ هفتگی به دختر خود تجاوز جنسی کرده است. زن هم ، این آزارها را متوجه می شد اما هیچ عکس العملی نشان نمی داد و حتی با پلیس هم تماس نگرفته بود. به همین دلیل مرد به ۵۰ سال حبس و زن هم به جرم همدستی به ۵ سال حبس محکوم می شوند.

2016121024540553420a

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

 

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail:   
:-(     
:unsure:  
;-)  
 
کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 8