امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
خانه » مطالب ویژه » بی خانمانی بازیکن اسبق پرسپولیس

اطلاعیه سایت

بی خانمانی بازیکن اسبق پرسپولیس

بی خانمانی بازیکن اسبق پرسپولیس

وقتی پای دخالت خانواده ها به اختلاف این زن و شوهر باز می شود ، نتیجه اش چیزی جز بی خانمانی این بازیکن سابق تیم پرسپولیس نخواهد شد. وی هنوز بی خانمان نشده اما زندگی او به دست همسر بی معرفتش افتاده است.

این بازیکن حدود ۲ یا ۳ سال پیش در تیم پرسپولیس در خط دفاعی توپ می زد و همواره مورد تشویق مردم و هواداران قرار داشت. او در جنوب شهر تهران زندگی میکرد و از طریق یکی از تیم های قدیمی تهران توانست به پرسپولیس راه یابد و در کنار بزرگانی همچون مربی باتجربه ، علی دایی مشغول بازی شد. همچنین پرسپولیس در آن سالها ۲ بار قهرمان جام حذفی شد.اما بعد از علی دایی ، مربی های دیگر به بازی او ایمان نیاوردند و او کم کم از پرسپولیس کنار زده شد.

در این سالها توانست پولهایش را پس انداز کند و برای خود ۳ واحد آپارتمان بخرد. اما در زمانی که همه چیز خوب و خوش بود تصمیم گرفت که آنها را به نام همسرش بزند. در آن زمان آن واحدها چندان ارزش زیادی نداشت ، اما این روزها گویا حرف از میلیارد به وسط آمده است.

e15055632

این بازیکن بعد از شنیدن گران شدن واحدها تصمیم گرفت تا آنها را به نام خود برگرداند. غافل از اینکه این حرکت عواقب سنگینی در پیش داشت.

این دعوا از آن جا شروع شد که بازیکن ما با خود فکر کرد شاید همسرش سرش را کلاه بگذارد و این پول از دست او برود ، در نتیجه بر سر اینکه تو باید خانه ها را بنام من کنی و از همسرش انکار که چرا؟ مگر من و تو داریم؟ تو به من اعتماد نداری و . . . بحث و جدل پیش آمد. این بحث ها آنقدر بالا گرفت که ۲ خانواده هم درگیر ماجرا شدند.

گویا خانواده ها بخصوص خانواده این فوتبالیست از ابتدا با این ازدواج مخالف بودند و به او چنین گفتند که مقصر این مسئله خودت هستی و تمام پل های پشت سرت را خراب کردی و از ما کمکی بر نمی آید. از طرفی همسرش هم با این رفتارها تصمیم به طلاق گرفته است . این بازیکن از هر ۲ طرف رانده شده و هیچ سرمایه و پشت و پناهی ندارد.

همه چیز بستگی به تصمیم همسرش دارد که آیا تصمیم جدایی را قطعی خواهد کرد یا خیر.

اطرافیان این بازیکن می گویند، اتفاقات تلخ چنان اورا دچار افسردگی کرده که هفته ها می گذرد و او رنگ آفتاب را نمی بیند و در اتاقی تاریک تنها سیگار است که پشت سیگار دود می کند و به آینده ای نامعلوم می اندیشد.

مثل اینکه قرار است چند تن از همبازیان نامدار و مطرح او وساطت کنند تا نه تنها پایه های یک زندگی از هم نپاشد هم این که همسر بی معرفت از خر شیطان پیاده شود و تصمیمش را عملی نکند.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 7