به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت ۳.۵ میلیارد تومان به دایی شد
باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت ۳.۵ میلیارد تومان به دایی شد

باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت ۳.۵ میلیارد تومان به دایی شد

رای کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس را محکوم و به سود علی دایی تمام شد.

در پی برکناری علی دایی از تیم فوتبال پرسپولیس که در شهریور سال ۹۳ اتفاق افتاد علی دایی از باشگاه پرسپولیس بابت مدت زمان قرارداد و مبلغ باقی مانده‌اش شکایت کرد که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را به سود دایی صادر و باشگاه پرسپولیس را محکوم کرد که طی این رای پرسپولیس جریمه نقدی شد.

طبق این رای باشگاه پرسپولیس مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بابت مبلغ قرارداد باقی مانده و یک میلیارد تومان هم بابت مالیات به دایی محکوم شد.

این موضوع باعث شد تا مسئولان این باشگاه به کمیته استیناف شکایت کرده و قرار شد این کمیته رای خود را در خصوص پرونده دایی و باشگاه پرسپولیس صادر کند. از طرف دیگر دایی اعلام کرده بود که حاضر به مصالحه و توافق بر سر این شکایت خواهد بود اما اراده‌ای از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس در این خصوص وجود نداشت و در نهایت دایی اعلام کرد که خواهان اعلام رای کمیته استیناف خواهد بود.

اعضای کمیته استیناف پس از جلسات متعدد در این باره رای کمیته انضباطی را تایید کرده و باشگاه پرسپولیس در این شکایت محکوم شد. قرار است اعضای کمیته استیناف طی روزهای آینده این رای را به صورت رسمی رسانه‌ای کنند.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 4