قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
خانه » فرهنگ و هنر » تلویزیون » اولین مهمان «دورهمی» مهران مدیری مشخص شد
اولین مهمان «دورهمی» مهران مدیری مشخص شد

اولین مهمان «دورهمی» مهران مدیری مشخص شد

مردم ایران شب یلدا مهمان دورهمی می‌شوند و محمدرضا شریفی نیا اولین مهمان سری جدید “دورهمی” خواهد بود و با مهران مدیری به گپ و گفتگو میپردازد.

مصطفی احمدی، تهیه کننده سری جدید مجموعه «دورهمی» درباره زمان پخش برنامه «دورهمی» توضیح داد: به احتمال ۹۹ درصد دورهمی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۱ شب به روی آنتن خواهد رفت و اما اینکه پخش آن از چه زمانی شروع خواهد شد، هنوز قطعی نشده است، به احتمال زیاد از هفته جاری این برنامه به روی آنتن خواهد رفت.

این تهیه کننده درباره تغییر شکل ظاهری و محتوای برنامه «دورهمی» در سری جدید توضیح داد: در سری جدید دکور تغییر کرده است و از شکل خانه درآمده است. دکور جدید متفاوت است که پیمان قانع طراح آن بوده است. ماهیت «دورهمی» همچنان حفظ شده است و محتوای آن درباره مسائل اجتماعی خواهد بود.

او با اشاره به اینکه اولین مهمان «دورهمی» محمدرضا شریفی نیا خواهد بود، یادآور شد: این گفتگو، یک گفت وگوی مفصل است و امکان این را دارد که در دو قسمت به روی آنتن برود.

احمدی درباره مهمانان سری جدید «دورهمی» و اینکه آیا تغییراتی در نوع طیف مهمانان شکل خواهد گرفت؟ یادآور شد: مهمانان سری جدید دورهمی از همه ی طیف ها خواهند بود و از هنرمندان گرفته تا ورزشکاران و همچنین چهره های سیاسی حضور خواهند داشت.

 

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 7