هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » حوادث » اقدام غیراخلاقی چهارمرد با یک زن در ویلا‼️
اقدام غیراخلاقی چهارمرد با یک زن در ویلا‼️

اقدام غیراخلاقی چهارمرد با یک زن در ویلا‼️

تجاوز گروهی به زیباترین زنی که میتوانستند در شاندیز گیر بیندازند.

🔹 اعضای یک باند به طور همزمان به زن ۳۵ ساله تجاوز کردند، آن ها در شاندیز چند زن و مرد را در خانه باغی گیر می اندازند و زیباترین زن را از میان آنان برای تجاوز همزمان انتخاب می کنند. سی و یکم تیر گذشته چند زن و مرد که مدعی بودند از چنگ اعضای یک باند گریخته اند، هراسان خود را به ماموران انتظامی رساندند و پرده از ماجرایی وحشتناک برداشتند.

🔹 یکی از آنها که «م. غ» نام داشت برای عملی کردن تهدید خود ، با ته دسته کارد ضربه ای به سر «آ» زد. در حالی که دیگر چاره ای نداشتیم به همراه آن ها به سوی «خانه باغ جلگه ای» راه افتادیم. هوا کاملا تاریک شده بود که ما را به آن خانه وحشتناک بردند. یکی از آن ها به زن ۳۵ ساله ای که همراه ما بود، گفت: «تو باید قربانی دیگران شوی!» اگر به خواسته های ما تن بدهی با زنان و دختران دیگر کاری نداریم! دو نفر از آن شیاطین، زن ۳۵ ساله را به پشت خانه بردند و راننده پراید را نیز نزد خودشان نگه داشتند. ما هم از این فرصت استفاده کردیم و در تاریکی شب از آن جا گریختیم.

🔹 زن ۳۵ ساله که برای روشن شدن برخی زوایای تاریک این پرونده دوباره به تشریح ماجرا پرداخته بود در اظهاراتی تکان دهنده اضافه کرد: وقتی دو نفر از شیاطین مرا به پشت آن خانه بردند و حدود ۴۵ دقیقه مرا آزار دادند، دیگر همراهانم از محل گریختند اما وقتی دوباره به داخل اتاق بازگشتیم دو نفر دیگر از آنان بطرز بی شرمانه ای به آزار من پرداختند . وقتی به مرد ۴۵ ساله که «و- ص» نام داشت و برای آن افراد شیطان صفت مشروب تهیه کرده بود، گفتم نگذارد بیشتر از این مرا آزار بدهند، با وقاحت گفت: تا حالا که تحمل کرده ای باز هم تحمل کن!

🔹 در پی اظهارات این زن جوان که مدعی بود همسرش پس از شنیدن ماجرا دو بار دست به خودکشی زده است، ماموران عملیات ویژه در اقدامی هماهنگ و غافلگیرانه موفق شدند طی چند روز گذشته، برخی از عاملان اصلی پرونده آدم ربایی و تجاوز به عنف را دستگیر کنند. این افراد در مواجهه حضوری با زن ۳۵ ساله، شناسایی و با صدور قرار قانونی از سوی قاضی دشتبان روانه زندان شدند تا تحقیقات بیشتری درباره زوایای تاریک این پرونده صورت گیرد.

🔹در همین حال قاضی شعبه ۴۰۹ مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد با تایید دستگیری تعدادی از متهمان این پرونده گفت: هنوز عملیات پلیسی با صدور دستورات ویژه قضایی برای دستگیری دیگر افراد فراری ادامه دارد.

کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به بیا فان مجاز است 6